Veiling van diverse huishoudelijke artikelen & verlichting te Beneden-Leeuwen
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse huishoudelijke artikelen & verlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: inbouwspotjes; buitenlampen; keukenbenodigdheden; doucheset; stoom strijkijzers; Boman koffiemolen; Superllux blender; droogrek; camping gaskookplaat 2 pits etc.
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking.
LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan
Aantal kavels:
241
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 23 mei 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
6658EM, Beneden-Leeuwen