Veiling van diverse recreatie goederen w.o. boten en jetski's te leeuwarden

ProVeiling veilt diverse goederen afkomstig van diverse faillissementen en overtollige voorraad. In de veiling o.a. nieuwe en gebruikte chalets, campers, caravans, motor kruisers, sloepen, rubberboten, zeilboten, speedboten, jetski's, boottrailers, aanhangmotoren, in-boord- motoren, boten accessoires en luxe auto's etc. Transport van alle artikelen (zowel over land als over water) is mogelijk.

Aantal kavels:
78

Ceresweg 10
8938 BG , Leeuwarden

Boot Accessoires

22 mei 2012 20:00 Gesloten

Buitenboord Motoren

22 mei 2012 20:05 Gesloten

Caravan's / Campers

22 mei 2012 20:15 Gesloten

Console Boten

22 mei 2012 20:23 Gesloten

Chalets

22 mei 2012 20:28 Gesloten

Fietsen

22 mei 2012 20:30 Gesloten

Machines

22 mei 2012 20:45 Gesloten

Exclusieve Auto's

22 mei 2012 20:52 Gesloten

Jet Ski's

22 mei 2012 20:53 Gesloten

Schouwen

22 mei 2012 20:55 Gesloten

Sleepboten

22 mei 2012 21:04 Gesloten

Rubberboten

22 mei 2012 21:07 Gesloten

Sloepen

22 mei 2012 21:07 Gesloten

Speed Boot

22 mei 2012 21:10 Gesloten

Toer/Visboten

22 mei 2012 21:15 Gesloten

Kruisers

22 mei 2012 21:16 Gesloten

Trailers

22 mei 2012 21:20 Gesloten

Waterscooter

22 mei 2012 21:25 Gesloten

Zeilboten

22 mei 2012 21:34 Gesloten

Zwemvesten

22 mei 2012 21:35 Gesloten