Veiling van diverse recreatie goederen w.o. boten en jetski's te leeuwarden
ProVeiling veilt diverse goederen afkomstig van diverse faillissementen en overtollige voorraad. In de veiling o.a. nieuwe en gebruikte chalets, campers, caravans, motor kruisers, sloepen, rubberboten, zeilboten, speedboten, jetski's, boottrailers, aanhangmotoren, in-boord- motoren, boten accessoires en luxe auto's etc.
Transport van alle artikelen (zowel over land als over water) is mogelijk.
Ceresweg 10
8938 BG , Leeuwarden