> Een schilderij en tekenreeks is geweldig voor alle mensen die creatief bezig zijn en graag werken. Onze mega-set is uiterst functioneel en bevat 81 handige gebruiksvoorwerpen in een praktische houten kist. Een groot aantal pennen, kleuren en borstels maakt de implementatie van verschillende creatieve ideeën mogelijk.
Met een enorme selectie van 24 kleurpotloden, 16 kleurpotloden, 24 aquarellen, 12 markeerstiften, 2 borstels, een puntenslijper en 2 gommen ben je goed voorbereid. Onze hoogwaardige materialen kunnen worden gebruikt om geavanceerde en mooie composities te maken. Attentie: aangezien afhalen niet mogelijk is wordt er naast de biedingsprijs € 5.95 verzendkosten in rekening gebracht voor verzendingen binnen NL & € 25,- voor BE.
Type veiling: Hybride (klik voor meer info)
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Vrijdag 19 november 2021 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 8:45 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Sluiten