Faillissementsveiling voorraad en inventaris “Puur! Sanitair & Tegels Retail B.V.” te Leeuwarden

Ten gevolge van het faillissement van “Puur! Sanitair & Tegels Retail B.V.” te Leeuwarden, veilt ProVeiling de voorraad en inventaris van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoek & ligbaden o.a. York Whirlpool; wastafelmengkranen o.a. Kobo & Soho; Vasco designradiatoren; voorraad vloer & wandtegels; kantoormeubilair; spiegels met verlichting; thermostaatkranen met regendouche; wastafelblad Woodline; douchewanden etc.

Datums

zaterdag 20 oktober 2018
vanaf 15:00

Sluiting:
maandag 29 oktober 2018
vanaf 20:00

zaterdag 27 oktober 2018
van 13:00 tot 15:00

vrijdag 02 november 2018
van 10:00 tot 14:00

Aantal kavels:
181

Executie veiling

Balthasar Bekkerwei 1
8914BE, Leeuwarden

Apparatuur

29 okt 2018 20:00 Gesloten

Badkamergarnituur & Accessoires

29 okt 2018 20:05 Gesloten

Badkamerkasten

29 okt 2018 20:10 Gesloten

Decoratie

29 okt 2018 20:15 Gesloten

Designradiatoren

29 okt 2018 20:20 Gesloten

Diversen

29 okt 2018 20:25 Gesloten

Douchesets/Thermostaatkranen

29 okt 2018 20:30 Gesloten

Douchewanden/Cabines

29 okt 2018 20:35 Gesloten

Ligbaden

29 okt 2018 20:40 Gesloten

Meubilair

29 okt 2018 20:45 Gesloten

Schoonmaakmiddelen

29 okt 2018 20:50 Gesloten

Spiegels & Spiegelkasten

29 okt 2018 20:55 Gesloten

Toiletten

29 okt 2018 21:00 Gesloten

Wastafels

29 okt 2018 21:05 Gesloten

Winkelinventaris

29 okt 2018 21:10 Gesloten

Witgoed

29 okt 2018 21:15 Gesloten