Het Adidas K460J uniform is een karatepak dat geschikt is voor zowel trainingen als wedstrijden. Dit prachtige karatepak van Adidas is gemaakt voor de gevorderde karateka en wordt door vele leraren gedragen. Het karatepak is goedgekeurd door de WKF en heeft een traditionele afwerking. Met zijn Japanse snit is dit een van de meest populaire karatepakken in de professionele karatewereld. Het pak heeft iets kortere mouwen en pijpen als de Europese (K460E) versie. Het Adidas Karatepak (K460J) is gemaakt van 100% katoen 460 g/m². Het pak is voorzien van blauwe labels en heeft een broek met een traditionele sluiting met koord. Er zit geen elastiek in de broek. Geleverd zonder band. De maat 155 is geschikt voor personen met een lichaamslengte van ongeveer 155 centimeter.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 07 oktober 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.