Canvas met een HD afbeelding van "The Lion" van ca. 100 cm breed en ca. 70 cm hoog. Prachtig gedetailleerde print van een Leeuw. Het betreft een ongeframede HD canvas met een Winkelwaarde van €229
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Donderdag 07 februari 2019 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.