Veiling van diverse schilderijen & decoratie te Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b60xh71cm.

Kavelnr: 12791-001

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b68xh78cm.

Kavelnr: 12791-002

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b83xh63cm.

Kavelnr: 12791-003

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b75xh66cm.

Kavelnr: 12791-004

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b83xh64cm.

Kavelnr: 12791-005

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b92xh71cm.

Kavelnr: 12791-006

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b76xh57cm.

Kavelnr: 12791-007

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b77xh67cm.

Kavelnr: 12791-008

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b83xh64cm.

Kavelnr: 12791-009

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b116xh76cm.

Kavelnr: 12791-010

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €50,00

Huidig bod: € 50,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b114xh64cm.

Kavelnr: 12791-011

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b79xh65cm.

Kavelnr: 12791-013

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b73xh64cm.

Kavelnr: 12791-014

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b104xh75cm.

Kavelnr: 12791-015

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b50xh60cm.

Kavelnr: 12791-016

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b88xh68cm.

Kavelnr: 12791-018

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b88xh68cm.

Kavelnr: 12791-019

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b98xh78cm.

Kavelnr: 12791-020

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b78xh68cm.

Kavelnr: 12791-021

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b93xh53cm.

Kavelnr: 12791-022

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b89xh49cm.

Kavelnr: 12791-023

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b65xh45cm.

Kavelnr: 12791-024

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b137xh77cm.

Kavelnr: 12791-025

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b78xh93cm.

Kavelnr: 12791-026

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b94xh74cm.

Kavelnr: 12791-028

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €125,00

Huidig bod: € 125,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Gesigneerd: ja - Ingelijst: ja - Afmetingen met lijst: b92xh72cm.

Kavelnr: 12791-030

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b94xh54cm.

Kavelnr: 12791-031

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Ingelijst: ja - Afmeting met lijst (HxBxD): b96xh55cm.

Kavelnr: 12791-032

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €75,00

Huidig bod: € 75,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Afmetingen zonder lijst (HxBxD): b50xh70cm.

Kavelnr: 12791-033

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Getiteld: W v/d Wilt - Afmeting zonder lijst (HxBxD): b60xh50cm. De molen bij wijk bij Duurstede.

Kavelnr: 12791-034

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €35,00

Huidig bod: € 35,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Afmetingen zonder lijst (HxBxD): b70xh50cm.

Kavelnr: 12791-035

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Schiedam

Aantal: 1 - Productnaam: Schilderij - Getiteld: G. matthijs - Afmetingen zonder lijst (HxBxD): b75xh45cm.

Kavelnr: 12791-037

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Schiedam

Kavelnr: 12791-038

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Schiedam

Kavelnr: 12791-039

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Schiedam

Kavelnr: 12791-040

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €20,00

Huidig bod: € 20,00

Locatie: Schiedam

Kavelnr: 12791-041

Kavel sluit: 4 dagen

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 10,00

Locatie: Schiedam

<<<123456>>>  Pagina:
<<<123...>>>  Pg: