Sieraden en bijoux e.d. uit nalatenschappen. Startbod € 1,00. Gratis verzending in Nederland (m.u.v. eilanden) v.a. €5. OOZZOO Lunteren.

1 paar vriendschapsringen 19 en 19mm. 12Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7007

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 12
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 30,00

1 zilveren ring met steen. gemerkt 925. D variabel. 7Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7013

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 11
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 26,00

1 zilveren ring met steen. gemerkt 925. D18mmcm/14Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7015

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 9
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

1 jade collier met zilveren sluiting. L54cm/52Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7075

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 8
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 19,00

1 Marquis zakhorloge aan ketting met secondenwijzer. loopt. 64Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7093

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 7
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 15,00

Zilveren ring met steen. Gemerkt 925. D18mmcm/15Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7000

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 6
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 13,00

1 zilveren ring met steen. gemerkt 925. D18mmcm/10Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7001

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 6
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 13,00

1 Zaria 21 jewels verguld hanghorloge aan ketting. L70cm/31Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7064

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 6
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 13,00

1 ring 19mm. 10Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7005

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 5
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 14,00

1 zilveren armband. gemerkt 925. L21cm/38Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7069

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 5
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 13,00

1 zilveren ring. met zwaard gemerkt. D18mmcm/11Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7017

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 4
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

1 zilveren ring. gemerkt 925. D19mmcm/17Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7040

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 4
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 9,00

1 zilveren? ring met stenen. geen merk gevonden. D18mmcm/15Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7002

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

1 ring. onduidelijk edelmetaal. D variabel. 7Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7062

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

1 originele KLM broche. B7cm/4Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7077

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 7,00

1 zilveren ring. gemerkt 925. D18mmcm/18Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7003

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 zilveren ring. met zwaard gemerkt. D18mmcm/10Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7009

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 paar vriendschapsringen 17 en 18mm. goud verguld. 8Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7014

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 12,00

1 zilveren ring met steen. gemerkt 925. D18mmcm/7Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7032

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 zilveren? armband als op foto's. L23cm/16Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7035

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 zilveren ring. gemerkt 925. D17mmcm/9Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7038

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 zilveren ring. met zwaard gemerkt. D16mmcm/4Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7044

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 ring. onduidelijk edelmetaal. D variabel. 6Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7049

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 rozenkrans met kralen en verzilverde hanger. L65cm/14Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7065

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 collier. diverse materialen. L32cm/6Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7068

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 Carlo Orsini goud vergulde oorsieraden. nieuw in originele doosje. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7211
Conditie: Nieuw

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

1 zilveren ring. met zwaard gemerkt. D18mmcm/12Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7004

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Kavelnr: 14227-7006

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

1 hanger. D4cm/12Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7018

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

1 hanger. H14cm/18Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7022

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

1 collier. L24cm/3Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7043

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

1 2 verzilverde hangers aan lederen koord. L32cm/20Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7050

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

1 broche. L5cm/3Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7056

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

1 ring. been of soortgelijk.D variabel. 4Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

1 rozenkrans met houten kralen en bronsverzilverde hanger. L75cm/25Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7067

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

1 broche. B7cm/3Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 14227-7078

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

<<<1234>>>  Pagina:
<<<123...>>>  Pg: