A-merk consumenten (retour) goederen o.a. Fiets-accessoires, kampeer & outdoor artikelen (Verzendveiling)

Dit gecontroleerde retourgoed is afkomstig uit een partij van een grote online retailer waarbij de klant het product retour heeft gestuurd. Hiervan kan de verpakking geopend zijn en/of lichte beschadigingen aanwezig zijn. Dit artikel is gecontroleerd op correcte werking.

Geen kavels gevonden.