Home > Oude veilingen > Antiek, curiosa, e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Lunteren. > Alle kavels
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) Laatste Kans: Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, E.D. Vintage Z. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) Laatste Kans: Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, E.D. Vintage Z. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
2 antieke Franse compositie metalen figuren. Amor en engel met duiven. Circa 1900
Kavelnr: 15753-1885Conditie: Gebruikt
Biedingen: 17 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 61,00
12 antieke Nachtman handgesneden gekleurde wijn/likeur glazen
Kavelnr: 15753-1767Conditie: Gebruikt
Biedingen: 13 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 60,00
Antieke bakboordlamp
Kavelnr: 15753-1547Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 30,00
Antiek?. Oosters laqué palissander sieradenkistje met muziekdoosje
Kavelnr: 15753-1724Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 40,00
Yashica camera in origineel etui
Yashica camera in origineel etui. H15cm/B17cm/1070Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1817Conditie: Gebruikt
Biedingen: 11 Startbod: €4,00
Art Deco Amsterdamse School pendule kast of schoorsteenklok. Begin 20e eeuw
Kavelnr: 15753-1898Conditie: Gebruikt
Biedingen: 10 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 45,00
In coromandel gesneden fluit
In coromandel gesneden fluit. L34cm/256Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1509Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 21,00
3 antieke ijzeren?. speerkoppen
3 antieke ijzeren?. speerkoppen. L57cm/722Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1809Conditie: Gebruikt
Biedingen: 9 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 31,00
Zenith Jhagee-Anastigmat balgcamera
Zenith Jhagee-Anastigmat balgcamera. In originele lederen etui. 660Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1573Conditie: Gebruikt
Biedingen: 8 Startbod: €8,00
Oude been of soortgelijk?. blaaspijp?.
Kavelnr: 15753-1526Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €10,00
Zie je niet vaak, 4 identieke kandelaren
Zie je niet vaak, 4 identieke kandelaren. H30cm/1930Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1749Conditie: Gebruikt
Antieke Victoriaanse koperen ketel
Antieke Victoriaanse koperen ketel. Aan onderzijde gemerkt. H33cm/B33cm/1930Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1892Conditie: Gebruikt
Biedingen: 7 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 25,00
Atrophaneura Horishanus in vitrine lijst
Kavelnr: 15753-1510Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 20,00
Bijzondere zware Oosterse bronzen/messing schaal
Bijzondere zware Oosterse bronzen/messing schaal. H27cm/B23cm/3855Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1852Conditie: Gebruikt
Biedingen: 6 Startbod: €7,00
Brons/messing trekbel
Brons/messing trekbel. H20cm/572Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1562Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 18,00
Vintage naaikist met inhoud
Kavelnr: 15753-1589Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 14,00
Bronzen beeld Corry Ammerlaan?.
Kavelnr: 15753-1738Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €13,00
Huidig bod: € 26,00
Societé Ceramique Maestricht voorraadbus
Kavelnr: 15753-1539Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 11,00
Vintage koperen telefoon
Kavelnr: 15753-1561Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 16,00
Goebel vogel
Kavelnr: 15753-1641Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 15753-1644Conditie: Gebruikt
Satsuma vaas
Kavelnr: 15753-1645Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 9,00
Paar dekselvazen
Kavelnr: 15753-1718Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 13,00
Plastic mand met schelpen
Kavelnr: 15753-1786Conditie: Gebruikt
Fraaie verzilverde schaal met binnenbak
Kavelnr: 15753-1521Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 12,00
Mahden verzilverde Noord-Afrikaanse theepot
Mahden verzilverde Noord-Afrikaanse theepot. Aan onderzijde gemerkt. H25cm/B26cm/886Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1532Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Mineraal/edelsteen/kristal
Kavelnr: 15753-1533Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Ikoon
Kavelnr: 15753-1587Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €0,01
Huidig bod: € 4,01
Kavelnr: 15753-1647Conditie: Gebruikt
Glazen dekselschaal
Kavelnr: 15753-1734Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
Kavelnr: 15753-1768Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €13,00
Huidig bod: € 17,00
Olieverfschilderij
Kavelnr: 15753-1812Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €14,00
Zwaarverzilverde pan
Zwaarverzilverde pan. Aan onderzijde gemerkt. H17cm/B23cm/1210Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15753-1820Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €6,00
Promenade collection Alice-A pop
Kavelnr: 15753-1873Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 8,00
Pentax fotocamera SF7 met lens
Kavelnr: 15753-1874Conditie: Gebruikt
Antieke bijbel in lederen kaft en met bronzen sluitingen
Kavelnr: 15753-1887Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal, Glas, E.D. (W.O. Antiek) - Laatste Kans: Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, E.D. - Vintage - Z. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren