Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Wageningen. > Alle kavels
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 Beelden, Sculpturen, E.D. Beelden, Sculpturen, E.D. 2 Curiosa, Diversen, E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Opruimen I.V.M. Verhuizing Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 Beelden, Sculpturen, E.D. Beelden, Sculpturen, E.D. 2 Curiosa, Diversen, E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Opruimen I.V.M. Verhuizing Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Grote Chinees porseleinen schotel
Kavelnr: 17038-1265Conditie: Gebruikt
Biedingen: 12 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 60,00
Locatie: Wageningen
Brons/messing paard en wagen
Brons/messing paard en wagen. L40cm/2430Gr. Resrve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1259Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 18,00
Oude ets Kerk Tiel
Kavelnr: 17038-1051Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 10,00
Ets Hout-Poort Haarlem en ets bij de Sparebrug te Haarlem
Kavelnr: 17038-1142Conditie: Gebruikt
Reproductie Jan Steen in lijst
Kavelnr: 17038-1206Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 9,00
Bronzen beeld de denker naar Rodin
Kavelnr: 17038-1006Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 16,00
Handgeknoopt tapijt
Handgeknoopt tapijt. H105cm/B56cm/. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1016Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 8,00
Antieke aardewerk bloemverdeler
Kavelnr: 17038-1077Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Antieke ets Dorp Wamel
Kavelnr: 17038-1080Conditie: Gebruikt
Bronzen Vrouwe Justitia op marmeren basement
Kavelnr: 17038-1085Conditie: Gebruikt
Antieke gravure het stadhuis van Rotterdam
Kavelnr: 17038-1128Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 14,00
Antiek Indisch zwaard met schede
Kavelnr: 17038-1200Conditie: Gebruikt
Droge naaldtechniek
Kavelnr: 17038-1235Conditie: Gebruikt
Oude ets
Kavelnr: 17038-1320Conditie: Gebruikt
Keramieken bolkruik
Kavelnr: 17038-1007Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 6,00
Geglazuurd terracotta vaasje
Kavelnr: 17038-1012Conditie: Gebruikt
Antiek brons/messing inktstel
Kavelnr: 17038-1013Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Oude houten olifant als marionet
Kavelnr: 17038-1018Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Antiek tinnen theepot
Antiek tinnen theepot. H14cm/B17cm/. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1022Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Gipsen beeld van zittend meisje
Kavelnr: 17038-1031Conditie: Gebruikt
Oude ets het kasteel Oyen
Kavelnr: 17038-1048Conditie: Gebruikt
Oude houten tafelklok
Kavelnr: 17038-1060Conditie: Gebruikt
Steampunk Kraai
Kavelnr: 17038-1063Conditie: Gebruikt
Sculptuur "Silence"
Kavelnr: 17038-1076Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
In hout gesneden Oosters beeld van een zittende figuur
Kavelnr: 17038-1082Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Oude kaart gemeente Beers
Kavelnr: 17038-1086Conditie: Gebruikt
Antieke ( ca. 1900) Franse ijzeren jardinière
Kavelnr: 17038-1096Conditie: Gebruikt
Kristallen dekseldoos
Kavelnr: 17038-1098Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Messing piano/schilderijlamp
Kavelnr: 17038-1103Conditie: Gebruikt
Antieke in hout gesneden Indische Garuda
Kavelnr: 17038-1114Conditie: Gebruikt
Set ongebruikte pneumatische spuitpistolen in een aluminium koffer.
Kavelnr: 17038-1116Conditie: Gebruikt
Oude druk Journal des Mademoiselles
Kavelnr: 17038-1120Conditie: Gebruikt
Snavelkan of schenkkan waarschijnlijk Plateelbakkerij Schoonhoven, ontworpen door Frans van Katwijk met decor 'Carla'.
Kavelnr: 17038-1125Conditie: Gebruikt
Tinnen vaas
Tinnen vaas. Aan onderzijde gemerkt. H17cm/D15cm/590Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1132Conditie: Gebruikt
Antiek bord. Aan onderzijde gemerkt
Kavelnr: 17038-1140Conditie: Gebruikt
Apart gekleurd in hout gesneden boeddhahoofd
Kavelnr: 17038-1150Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 - Beelden, Sculpturen, E.D. - Beelden, Sculpturen, E.D. 2 - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Opruimen I.V.M. Verhuizing - Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 - Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Vintage - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren