Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, etc. uit boedelruimingen e.d. deel 1. Gratis verzending in Nederland (excl. eilanden). OOZZOO Lunteren.

Verzilverde asbak. D26cm/212Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1092

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 6,00

Bronzen bestek 58-delig in houten bestekbak. 4055Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1004

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 10
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 40,00

Koperen staande Crucifix. H33cm/260Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1018

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 8,00

Hoge Zije Lincoln Bennet & Co. in originele doos. H27cm/L32cm/B19cm/784Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1037

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 11
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 35,00

Fraaie messing rooktafel compleet met 4-delig rookset. H54cm/D35cm/3470Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1040

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 17
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 60,00

Kavelnr: 8634-1057

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 16
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 60,00

Tinnen klepkan fraai gedecoreerd jachttafereel. Gemerkt Frieling Zinn. H21cm/630Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1061

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 14,00

Antieke tinnen klepkan. Onderzijde gemonogrammeerd. H20cm/B17cm/488Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1091

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 10,00

Bronzen houder met bronzen binnenbak. H10cm/D9cm/382Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1101

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 6,00

Antieke Frans tinnen dekselpot. H9cm/B11cm/456Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1112

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 5
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 14,00

Bronzen wandhaak. H15cm/B13cm/210Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1125

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Handbeschilderde bronzen flesopener. L13cm/86Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Bronzen snuiter. L17cm/124Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1139

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 6,00

Scandinavisch tinnen siervaas. Onderzijde gemerkt. H15cm/174Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1143

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 8,00

Antiek tinnen ajourgezaagde dekseldoos op poten. Japan. H5cm/L10cm/B7cm/246Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1148

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 8,00

Houten tabaksdoos met koperen deksel. H3cm/L10cm/B9cm/164Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1150

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 8,00

Antieke tinnen strooier. H12cm/106Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1158

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Houten Boy tabakspijp. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1159

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Tinnen tabakspijp. Onderzijde gemerkt. L14cm/138Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1166

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 8,00

2 Tinnen kelken. Onderzijde gemerkt. H8cm/278Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1172

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 10,00

Aansteker in tinnen houder. L7cm/62Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1182

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

WMF Kurkentrekker met zilvertinnen handgreep. L14cm/B10cm/132Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1184

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 6,00

2 Stenen? Inktpotten. H5cm/L3cm/B3cm/78Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1185

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Tinnen beker. Onderzijde gemerkt. H11cm/D8cm/352Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1219

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Tinnen beker. Onderzijde gemerkt. H11cm/D8cm/242Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1238

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Tinnen beker. Onderzijde gemerkt. H11cm/D8cm/292Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1254

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Tinnen schenkkan. Metawa, enkele deuken. Onderzijde gemerkt. H32cm/530Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1270

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Rio Tiel tinnen siervaas. Onderzijde gemerkt. Als op foto's. H17cm/348Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1279

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Houten bestekbak met verzilverd bestek. Diverse merktekens. H6cm/L32cm/B24cm/1365Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1302

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Tinnen strooier. H19cm/D8cm/258Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1318

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Kleine antieke aker. H10cm/B12cm/158Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1326

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Kavelnr: 8634-1329

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Brons/koperen brievenhouder. H20cm/L18cm/450Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1343

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 4
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 12,00

Tinnen schenkkan. Onderzijde gemerkt. H16cm/B18cm/652Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1423

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

In hout gestoken kist. H7cm/L10cm/B6cm/92Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1450

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Houten sigarenkist sleutels/lopers. H4cm/L13cm/B11cm/574Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 8634-1466

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 4
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 10,00

<<<123456...>>>  Pagina:
<<<123...>>>  Pg: