Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, etc. uit boedelruimingen e.d. deel 1. Gratis verzending in Nederland (excl. eilanden). OOZZOO Lunteren.

Antiek kopieerpress. Zie gebruiksaanwijzing. H30cm/B25cm/D4cm/3330Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2017

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 7
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 18,00

Roodkoperen evenveeltjespan. L44cm/D22cm/264Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2020

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Lepelrek met 6 tinnen lepels. Lepel gemerkt met (familie)wapen. H35cm/B43cm/1005Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2057

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Tinnen lepels en schalen. H4cm/D14cm/682Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2104

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 8,00

Tinnen kroes. Onderzijde gemerkt . H8cm/B9cm/180Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2123

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Geha koperen asbak. H7cm/D14cm/134Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2137

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Antieke plaque. In houten lijst. H11cm/B14cm/258Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2153

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 3
Startbod: €8,00

Huidig bod: € 14,00

Kist met zeer fraai tekengerei. H3cm/L17cm/B8cm/346Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2172

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 8
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 20,00

Tinnen sierkelk. Onderzijde gemerkt. H12cm/D9cm/296Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2184

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Tinnen snotneus. H30cm/520Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2196

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Tinnen koektrommel met bloem in top. Onderzijde gemerkt . H14cm/D21cm/698Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2212

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €8,00

Huidig bod: € 12,00

Daalderop theepot. H17cm/L23cm/650Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2218

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 6,00

Antieke koperen ketel. Gedateerd 1850. H26cm/B26cm/806Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2284

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 6,00

Kavelnr: 9436-2100

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 12
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 40,25

Houten blokfluit in opbergzak. L54cm/280Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2325

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Antieke winkelhaak hout/metaal. H15cm/L26cm/170Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2382

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Opvouwbare ijzeren muziekstandaard. In hoogte verstelbaar. 1020Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2406

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €6,00

Huidig bod: € 8,00

Tinnen olielamp. H6cm/B15cm/169Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2492

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Roodkoperen pan. H7cm/B20cm/226Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2497

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Tiel Holland tinnen hengselschaal. Onderzijde gemerkt. H17cm/D22cm/448Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-6017

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Kavelnr: 9436-6029

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 8,00

Tinnen brandewijnbeker. Onderzijde gemerkt. H4cm/B14cm/122Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-6035

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

KMD Tiel tinnen kruik. H8cm/116Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-6157

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €0,01

Huidig bod: € 0,01

Tinnen lepel. L18cm/140Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-6189

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €0,01

Huidig bod: € 2,01

Tinnen asbak met steel. L7cm/56Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-6227

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €0,01

Huidig bod: € 0,01

3 Tinnen maatkannen met diverse ijkmerken. Onderzijde gemerkt. H12cm/418Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-6233

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

4 Tinnen maatkannen. Onderzijde gemerkt. H8cm/370Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-6243

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Gestoken houten beeld. Nederlands Indië. H31cm/524Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2069

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 10,00

6 x Resin Happy Boeddha. H3cm/84Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2122

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

WNF Beeld Oran Oetang. H8cm/302Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2127

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Houten Waterschildpad. H17cm/B14cm/160Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2154

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Beeld ond. Gebronzed ijzer. H16cm/L18cm/1340Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2236

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €16,00

Huidig bod: € 18,00

Goebel Hummel no 553 in originele doos. Compleet met certificaat. H9cm/102Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2255

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 6
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 16,00

Houten Nussknacker. H39cm/990Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2258

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 6
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 14,00

Te lang denken is ook niet goed. Brons op marmeren basement. H17cm/924Gr. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2267

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 15
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 45,00

In hout gestoken beeld. H30cm/986Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 9436-2277

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €8,00

Huidig bod: € 10,00

<<<123456>>>  Pagina:
<<<123...>>>  Pg: