Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Wageningen.

Categorieën in deze veiling

Gesloten

Antieke Ghurka Kukri. L43cm/. Verwachte opbrengst € 50,00 - € 100,00. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1014
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 1
Startbod: €10,00

Huidig bod: € 12,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Antieke toneelkijker. Gelardeerd met paarlemoer. H10cm/B10cm/. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel...

Kavelnr: 17037-1035
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 1
Startbod: €6,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Dehua figurine bezig met dressuur Fu dog zittend op een rots, blanc de Chine 19/20e eeuw met blindmerk. H17cm/336Gr. Dit betreft een tijdens transport...

Kavelnr: 17037-1109
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 1
Startbod: €20,00

Huidig bod: € 25,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Messing eeuwigdurende kalender. D14cm/242Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1161
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 1
Startbod: €7,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

2 Ultima 15" messing asbak, ontworpen door Holger Bäckström en Bo Ljungberg voor Diverse Ting in Zweden in de jaren zestig. . H5cm/L12cm/B12cm/2160Gr....

Kavelnr: 17037-1318
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 1
Startbod: €12,00

Huidig bod: € 14,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Antieke metalen drukplaat, . Cliché of letterpersblok, met daarop een afbeelding in reliëf van drie personen en tekst in spiegelbeeld. H20cm/B12cm/851...

Kavelnr: 17037-1024
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Brons/koperen Mexicaanse asbak. H9cm/B22cm/686Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1139
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Antieke koperen schuifkandelaar. H20cm/510Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1141
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

3 brons/messing kandelaren. H13cm/440Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1162
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Paar gedraaid koper/messing kandelaren. H26cm/1040Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1167
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €7,00

Huidig bod: € 7,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Antieke koper met brons brandweerspuit. L60cm/2550Gr. Verwachte opbrengst € 75,00 - € 125,00. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor...

Kavelnr: 17037-1194
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €16,00

Huidig bod: € 16,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Paar kandelaren. H25cm/11703Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1196
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Vintage ijzeren wekker. D10cm/226Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie me...

Kavelnr: 17037-1210
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Theezeef op schaal. Gemerkt DE. H4cm/B13cm/78Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1264
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 3,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Antiek (19de eeuws) pistool. L18cm/202Gr. Verwachte opbrengst € 200,00 - € 250,00. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veili...

Kavelnr: 17037-1335
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €100,00

Huidig bod: € 100,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Tinnen vaas. Aan onderzijde gemerkt. H11cm/D8cm/262Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1373
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Gesloten

Zware antieke brons/messing schenkkan. H18cm/1190Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 17037-1378
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: 16 dagen

Biedingen: 0
Startbod: €8,00

Huidig bod: € 8,00

Locatie: Wageningen

Bied mee

Categorieën in deze veiling