Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Wageningen. > Antiek, Oud Of Gewoon Mooi
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. 2 Dinky Toys Opruimen I.V.M. Verhuizing Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. 2 Dinky Toys Opruimen I.V.M. Verhuizing Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Antieke Ghurka Kukri
Antieke Ghurka Kukri. L43cm/. Verwachte opbrengst € 50,00 - € 100,00. Reserve. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1014Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Locatie: Wageningen
Antieke toneelkijker
Kavelnr: 17037-1035Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Dehua figurine bezig met dressuur Fu dog zittend op een rots, blanc de Chine 19/20e eeuw met blindmerk
Kavelnr: 17037-1109Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €20,00
Huidig bod: € 25,00
Messing eeuwigdurende kalender
Messing eeuwigdurende kalender. D14cm/242Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1161Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 9,00
2 Ultima 15" messing asbak, ontworpen door Holger Bäckström en Bo Ljungberg voor Diverse Ting in Zweden in de jaren zestig.
Kavelnr: 17037-1318Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €12,00
Huidig bod: € 14,00
Antieke metalen drukplaat,
Kavelnr: 17037-1024Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Brons/koperen Mexicaanse asbak
Brons/koperen Mexicaanse asbak. H9cm/B22cm/686Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1139Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Antieke koperen schuifkandelaar
Antieke koperen schuifkandelaar. H20cm/510Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1141Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
3 brons/messing kandelaren
3 brons/messing kandelaren. H13cm/440Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1162Conditie: Gebruikt
Paar gedraaid koper/messing kandelaren
Paar gedraaid koper/messing kandelaren. H26cm/1040Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1167Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 7,00
Antieke koper met brons brandweerspuit
Kavelnr: 17037-1194Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €16,00
Huidig bod: € 16,00
Paar kandelaren
Paar kandelaren. H25cm/11703Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1196Conditie: Gebruikt
Vintage ijzeren wekker
Kavelnr: 17037-1210Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Theezeef op schaal
Theezeef op schaal. Gemerkt DE. H4cm/B13cm/78Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1264Conditie: Gebruikt
Antiek (19de eeuws) pistool
Kavelnr: 17037-1335Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €100,00
Huidig bod: € 100,00
Tinnen vaas
Tinnen vaas. Aan onderzijde gemerkt. H11cm/D8cm/262Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1373Conditie: Gebruikt
Zware antieke brons/messing schenkkan
Zware antieke brons/messing schenkkan. H18cm/1190Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17037-1378Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. 2 - Dinky Toys - Opruimen I.V.M. Verhuizing - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren