Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Wageningen. > Antiek, Oud Of Gewoon Mooi
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 Beelden, Sculpturen, E.D. Beelden, Sculpturen, E.D. 2 Curiosa, Diversen, E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Opruimen I.V.M. Verhuizing Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 Beelden, Sculpturen, E.D. Beelden, Sculpturen, E.D. 2 Curiosa, Diversen, E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Opruimen I.V.M. Verhuizing Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Antieke aardewerk bloemverdeler
Kavelnr: 17038-1077Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 9,00
Locatie: Wageningen
Antiek brons/messing inktstel
Kavelnr: 17038-1013Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Handgeknoopt tapijt
Handgeknoopt tapijt. H105cm/B56cm/. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1016Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 6,00
Antiek tinnen theepot
Antiek tinnen theepot. H14cm/B17cm/. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1022Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Oude houten tafelklok
Kavelnr: 17038-1060Conditie: Gebruikt
Huidig bod: € 10,00
Antieke ( ca. 1900) Franse ijzeren jardinière
Kavelnr: 17038-1096Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Antieke in hout gesneden Indische Garuda
Kavelnr: 17038-1114Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Tinnen vaas
Tinnen vaas. Aan onderzijde gemerkt. H17cm/D15cm/590Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1132Conditie: Gebruikt
Antiek bord. Aan onderzijde gemerkt
Kavelnr: 17038-1140Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Antiek kopergravure gezigt op de kerk te Wezep
Kavelnr: 17038-1151Conditie: Gebruikt
Paar antieke roosterdeksels met vergulding
Paar antieke roosterdeksels met vergulding. H4cm/D13cm/622Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1156Conditie: Gebruikt
Antiek bord aan onderzijde gemerkt
Kavelnr: 17038-1019Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Antiek bord
Kavelnr: 17038-1062Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Tinnen koffiepot ca. 1880-1890 gemaakt door Sharman & Hydes Sheffield, Engeland.
Kavelnr: 17038-1075Conditie: Gebruikt
Antieke lantaarn
Kavelnr: 17038-1088Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Antieke Indische Wajang Golek pop
Kavelnr: 17038-1107Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
2 handgeknoopte kussens
2 handgeknoopte kussens. H50cm/B60cm/1280Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1118Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Antieke ijzeren lijmpot
Antieke ijzeren lijmpot. H13cm/D18cm/2430Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1138Conditie: Gebruikt
Antieke koperen theepot
Antieke koperen theepot. H25cm/B32cm/932Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1147Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 7,00
Antieke ijzeren ketel
Antieke ijzeren ketel. H12cm/D18cm/998Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-1188Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 - Beelden, Sculpturen, E.D. - Beelden, Sculpturen, E.D. 2 - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Opruimen I.V.M. Verhuizing - Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 - Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Vintage - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren