1x Balboa spa, voorzien van: 3 zitplaatsen en 2 ligplaatsen, Amerikaanse Balboa besturing, Balboa pompen, verlichting, luchtblower jets, luchtjets, spinjets en goed sluitende cover. Afmeting: 215 x 215 x 90 cm, Let op! Cover is beschadigd en aan de binnenkant van de kuip zijn op 2 plekken wit uitgeslagen stukjes aanwezig.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Vrijdag 17 oktober 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.