Home > Oude veilingen > Antiek, curiosa, e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Lunteren. > Beelden, Sculpturen, E.D.
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. 2 Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Kristal En Glas (W.O. Antiek) Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) 2 Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. 2 Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Kristal En Glas (W.O. Antiek) Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) 2 Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
In rozenhout gesneden Oosterse wijze
Kavelnr: 15735-1133Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 14,00
In steen gesneden rondo van olifanten
Kavelnr: 15735-7186Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
Terracotta Madonna
Kavelnr: 15735-1155Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Liggende Boeddha
Kavelnr: 15735-1178Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
In hardhout gesneden Oosters beeld
Kavelnr: 15735-1231Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Beeld roofvogel
Kavelnr: 15735-1268Conditie: Gebruikt
Afrikaanse waterdraagster
Kavelnr: 15735-1379Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Porseleinen Pierrot pop op standaard
Kavelnr: 15735-1384Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 6,00
2 porseleinen dames
Kavelnr: 15735-7192Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Paar gipsen leeuwenkoppen als console
Kavelnr: 15735-1166Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Aardewerk vaas
Kavelnr: 15735-1170Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
In hout gesneden pijprokende man
Kavelnr: 15735-1171Conditie: Gebruikt
In coromandelhout gesneden Oosterse figuur
Kavelnr: 15735-1179Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €6,00
Aardewerk Chinese beelden van Fu, Lu en Shou. Aan onderzijde gemerkt
Kavelnr: 15735-1206Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
In hout gesneden Oosterse tempelwachter
Kavelnr: 15735-1239Conditie: Gebruikt
Afrikaans Houtsnijwerk
Kavelnr: 15735-1243Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
2 engelen
Kavelnr: 15735-1273Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
In ebben?. gesneden Afrikaanse waterdraagster
In ebben?. gesneden Afrikaanse waterdraagster. H27cm/222Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15735-1275Conditie: Gebruikt
Hert
Kavelnr: 15735-1311Conditie: Gebruikt
Opa en oma in hout gesneden
Kavelnr: 15735-1331Conditie: Gebruikt
Geglazuurd gipsen beeld van een man
Kavelnr: 15735-1337Conditie: Gebruikt
In hardhout gesneden Afrikaans muzikant
In hardhout gesneden Afrikaans muzikant. H35cm/340Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15735-1349Conditie: Gebruikt
Paar in hout gesneden beren als boekensteun
Paar in hout gesneden beren als boekensteun. H14cm/572Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15735-7163Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. 2 - Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) 2 - Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren