1x Bikkel damesfiets model: Goudenleeuw elektrisch, framemaat 51 cm, 8 versnellingen, verend voorvork en zadelpen, hand verstelbaar stuur, incl. accu, excl. oplader. Let op accu is leeg.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 02 april 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.