Tim Cotterill koudgeverfde bronzen Frogman. Gesigneerd en genummerd. H70cm/B40cm/.

Kavelnr: 15854-1035

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Kavelnr: 15854-1036

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Bronzen tweeling zeemeermin fontein. Koudgeverfd. H220cm/D110cm/.

Kavelnr: 15854-1044

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Grote bronzen kraanvogel fontein. Gemerkt met merk Kunstgießerei Schmäke Düsseldorf . H170cm/L215cm/B130cm/.

Kavelnr: 15854-1045

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

H. Scherl 1964/91 bronzen bok. Gesigneerd op voet. H150cm/.

Kavelnr: 15854-1046

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Bronzen Cupido. Geen signatuur gevonden. H90cm/D40cm/.

Kavelnr: 15854-1047

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Bronzen godin. Op marmeren basement. H35cm/B15cm/.

Kavelnr: 15854-1048

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Bruno Bruni bronzen zittende naakte dame. Aan onderzijde gemerkt en genummerd. H9cm/.

Kavelnr: 15854-1100

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Raimund Schmelter sculptuur "Stier". Zandgegoten brons en met de hand gepatineerd.

Kavelnr: 15854-1101

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

3 bronzen. H14cm/B22cm/.

Kavelnr: 15854-1102

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Bronzen eend. H26cm/.

Kavelnr: 15854-1138

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Verguld bronzen paard . 121 van 998. OP houten basement. H19cm/B20cm/.

Kavelnr: 15854-1140

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

3 bronzen sculpturen. H23cm/.

Kavelnr: 15854-1141

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Bronzen Afrikaans beeld . Waarschijnlijk afkomstig uit Benin. H58cm/B18cm/.

Kavelnr: 15854-1160

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Brons/messing Afrikaanse buste. H63cm/B17cm/.

Kavelnr: 15854-1164

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Bronzen Bastet kat. Op houten sokkel. H23cm/B19cm/.

Kavelnr: 15854-1225

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Reproductie bronzen Papposilenos. Alexandrië, Egypte, 1e eeuw voor Christus. H22cm/.

Kavelnr: 15854-1233

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00

Grote bronzen uil (dat is die linkse). H172cm/D99cm/.

Kavelnr: 15854-1391

Kavel sluit: 102 dagen

Startbod: €0,00

Huidig bod: € 0,00