In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling divers elektrische huishoudelijk apparatuur te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: inductie inbouw kookplaten – nieuw; stofzuigers; klein huishoudelijk apparatuur – nieuw en gebruikt; aktekoffers etc. Alle biedingen zullen worden gegund.
19 apr 2014 van 11:00 - 16:00
03 mei 2014 van 11:00 - 16:00
6658 EM, Beneden-Leeuwen
Locatie: Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur ).
Nieuwe apparatuur hier en daar licht beschadigde verpakking of kapotte verpakking .
Alle apparatuur nieuw en gebruikt zijn ongecontroleerd en niet getest werking onbekend.
Daarom lage start prijzen.