Exclusieve modellen van Calvaneo 1583 - quartz-chronografen van fijne automatische horloges en echte diamanten horloges
Internationale productie met behulp van bijvoorbeeld Zwitserse of Japanse bewegingen (ISA, Ronda, ETA, Seiko, Miyota)
Vandaag presenteren we een nieuw automatisch vlaggenschip, de ASTONIA GOLDSERIE als de beste anthracite-editie. Een in schoonheid en functie onvergelijkbare full-kalender uurwerken in fijne hoogwaardige vergulding. Met een veelvoud aan functies en de kleinste details in een stijlvol stengelontwerp zult u bewonderende blikken aantrekken. Je kunt uitkijken naar een speciaal klassenhorloge.
Alle details over dit prachtige horloge
• Automatisch kaliber met 35 steensteunen
• Zichtbare rusteloosheid - ophanging met twee afgevlakte schroeven houdt op 6 uur positie
• Compleet roestvrijstalen kast hoogglans verguld
• Fijnste glinsterende wijzerplaat "ShinyAnthracite" met glanzende gouden omlijsting van de extra functies
• Sublieme gouden uurindices
• Intern 24-uurs display, instelbaar voor de 2e tijdzone
• Fantastische grote datumfunctie met afzonderlijke ontvammingringen
• Maandaanduiding op de 3-uur-positie
• Weergave van de weekdag om 9 uur
• Soft-klok seconde
• Krasbestendig heeft glas over
• Roestvrijstalen glazen bodem met u.a.Engraving van het Reference CM-ASG-07
• Getextureerde koeienhuid armband met vergulde stalen gesp & logo gravering
• 3ATM (atmosferen) niet licht (deze horloges zijn niet gemaakt om mee te zwemmen)
Afmetingen en gewicht
• Diameter zonder kroon 44,00 mm
• Kracht van de klok in het midden 15.0 mm
• Gewicht: zwaar 104.0 gram
• Lugs aan de binnenzijde 22,0 mm
• Totale lengte van de armband 20.0 cm (beide toegevoegd)
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 20 februari 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.