Deze prachtige 12 inch Cars metalen loopfiets is de ideale manier om je kind te leren balanceren en coördineren ! De loopfiets heeft een robuust frame met een in hoogte verstelbaar zadel (37 tot 42 centimeter, gemeten vanaf de grond). De wielen zijn voorzien van zachte EVA banden waardoor deze loopfiets ook geschikt is voor binnen. Uitgevoerd in de mooie rode Cars kleur met witte accenten en Cars transfer–stickers. De Cars Lightning McQueen loopfiets is geschikt voor kinderen vanaf ongeveer 2 jaar. (dit betreft een nieuw product, gratis verzending)
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zaterdag 26 augustus 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.