1x Cortina damesfiets, model: Azero 3, framemaat: ca. 57cm, 3 versnellingen, terugtraprem, goedgekeurd slot met 2 sleutels aanwezig. Dit betreft een nieuw product. Winkelverkoopprijs ca. 549,- Euro Deze fiets is rijklaar!
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Donderdag 01 juni 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:00 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.