Calvaneo 1583, Defcon Diamond Gold. Origineel Citizen Miyota quartz chronograaf kaliber OS
Vergulde roestvrij stalen kast. Gekartelde ring (cannelures en draaibaar). Zwarte wijzerplaat. 8 (acht) diamanten met de hand ingelegd [1,1 mm] (Bombay Diamonds) als uren indexen. Interne tachymeter. Goudkleurige wijzers. Volledige functie chronograaf uren, minuten en seconden. Dagkalender weer te geven op 5-uur positie. Zwarte gewatteerde lederen band met krokodil design met vergulde stalen gesp en gegraveerd logo. Roestvrijstaal basis met gegraveerde logo en referentienummer CM-DEF-G-0106. Nikkelvrij. 3ATM waterdicht (Dit horloge is niet gemaakt om mee te zwemmen). Gewicht = 76 Gram / Doorsnede = 43mm zonder knoppen/ Dikte = 12,5 mm. Inclusief een Calvaneo 1583 box, garantiekaart en handleiding.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 06 juni 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.