Home > Oude veilingen > Sieraden en bijoux w.o. zilver, antiek, vintage, e.d. uit nalatenschappen. Startbod € 1,00. Gratis verzending in Nederland v.a. €19,95. OOZZOO Lunteren. > Diversen
Alle kavels Armbanden Broches Colliers, Halssieraden, E.D. Diversen Hangers, E.D. Horloges Oorsieraden Ringen ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Armbanden Broches Colliers, Halssieraden, E.D. Diversen Hangers, E.D. Horloges Oorsieraden Ringen ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Servetklemmen aan ketting
Servetklemmen aan ketting. Gemerkt. L53cm/8Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15750-7211Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 5,00
Verguld leeuwtje
Verguld leeuwtje. L2cm/2Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15750-7205Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 3,00
Miniatuur mijnlamp als hanger
Miniatuur mijnlamp als hanger. Diverse materialen. H4cm/26Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15750-7222Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €1,00
Huidig bod: € 1,00
Elastische armband
Elastische armband. Geen merken gevonden. 9Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15750-7235Conditie: Gebruikt
Das clip
Das clip. Geen merken gevonden. L6cm/6Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15750-7282Conditie: Gebruikt
Brillen ketting
Brillen ketting. Geen merken gevonden. L60cm/8Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15750-7291Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Armbanden - Broches - Colliers, Halssieraden, E.D. - Diversen - Hangers, E.D. - Horloges - Oorsieraden - Ringen - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren