Sieraden en bijoux w.o. zilver, antiek, vintage, e.d. uit nalatenschappen. Startbod € 1,00. Gratis verzending in Nederland v.a. €19,95. OOZZOO Lunteren.

Servetklemmen aan ketting. Gemerkt. L53cm/8Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 15750-7211

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €1,00

Huidig bod: € 5,00

Verguld leeuwtje. L2cm/2Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 15750-7205

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 3,00

Miniatuur mijnlamp als hanger. Diverse materialen. H4cm/26Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 15750-7222

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Elastische armband. Geen merken gevonden. 9Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 15750-7235

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Das clip. Geen merken gevonden. L6cm/6Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 15750-7282

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00

Brillen ketting. Geen merken gevonden. L60cm/8Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 15750-7291

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €1,00

Huidig bod: € 1,00