Ik bied een prachtige kristallen karaf aan uit de MARC AUREL productlijn van NACHTMANN loodkristal. Fijnst geblazen loodkristal met diamanten geslepen / volledig geslepen.
Handgesneden motief "PALMS" serie SANTORIN
In mooie staat geen beschadigingen
Zware kwaliteit
Hoogte: 37 cm
Diameter boven: 5 cm
Diameter onder: 10 cm
Gewicht: 1,8 kg
Superleuk bij de inrichting van de thuis of kantoor.
De foto's maken deel uit van de beschrijving