Een zeer leuk donkerbruin metalen industrieel postvak met vijf vakken. Gemaakt in de periode rond 1950/70en afkomstig uit Duitsland. Postvak heeft inmiddels een mooie patina. Het heeft diverse gebruikssporen, wat het geheel een mooi uiterlijk geeft, maar is verder in perfecte conditie.
Afmetingen hoogte 33 cm, breedte 36 cm, diepte 25 cm.
Prachtige pure nostalgie, voor de verzamelaars.
Alles is in gebruikssporen met tekenen van ouderdom en vlekjes, zie foto's.
De foto's maken deel uit van de beschrijving