Calvaneo 1583, Estemia Diamond Rosegoud, V.v. Zwitsers Kaliber Ronda 706.3. Vergulde edelstalen kast. Zwarte wijzerplaat. Gouden opgelegde Romeinse uurindicatie Antiekblauwe wijzers 10 handingelegde Diamanten [1,0mm] Volledige kalender met aparte weergave van de maand op 12 uur, de dag op 3 uur positie en de dag van de week op 9 uur positie. Maanstand op de 6 uur positie. Convex gehard mineraalglas. Zwarte gewatteerde lederen band met krokodil ontwerp en speciale vlinder veiligheidsluiting en gegraveerd logo. Roestvrij stalen basis met gegraveerd logo en referentienummer CM-EG-0106. Waterdicht 3 ATM - ( Niet bedoelt voor zwemmen of douchen) Nikkelvrij Gewicht = 84 Gram / Doorsnede = 42mm zonder knoppen/ Dikte = 13,5 mm. Inclusief een Calvaneo 1583 box en handleiding.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 06 juni 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.