Garelli Meurs racer 2-takt 50 cc circuit racer, met 5 versnellingen, bouwjaar 1968. Deze racer is bereden door de Engelse coureur Aston Stewerd, volledig gerestaureerd, met een ongelofelijke topsnelheid van 170 km per uur, deze motorfiets verkeert in absolute nieuwstaat, technisch ook in top staat. De racer is op afspraak te bezichtigen in Leeuwarden.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 16 februari 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.