1x Gazelle damesfiets model: Orange pure innergy elektrisch, framemaat 50cm, 7 versnellingen, verend voorvork en zadelpen. Let op! Dit betreft een gebruikte fiets, deze is mogelijk defect, beschadigd of incompleet, wij adviseren u om de kijkdagen te benutten!
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 13 maart 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:00 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.