In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bureaus; luchtfilters; dakpannen; Metabo afkortzaag; quartz klokken; stofzuigers; gasontladingslampen; hydrofoorpomp; desktop pc’s; luchtfilters; Spero compressor etc.
12 aug 2020 van 11:00 - 12:00
22 aug 2020 van 11:00 - 12:00
Tussendiepen 55
9206AK, Drachten
Attentie: aangeboden kavels met de conditie "Gebruikt" zijn Niet getest! Bij de kavels met de conditie 'Nieuw" kan het zijn dat de verpakking/doos iets beschadigd is.