Zeer unieke prachtige reclame van geëmailleerd bord van Popeye in fantastische kleuren.
Kortom een ??mooi object dat er voor zijn leeftijd nog goed uitziet. Alleen kleine beschadigingen aan de schroefgaten en aan de achterzijde.
Het is een perfecte in woondecoratie en een fantastisch model voor de fotosessie.
De foto's maken deel uit van de beschrijving