In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een luxe Hydro Wave 590 Sport Edition aluminium console boot te Leeuwarden. De boot is voorzien van vele extra's o.a. vaste brandstof tank, stuurconsole met dashboard, nieuwe accu, navigatie ledverlichting, gespoten in 2-componenten jachtlak, CE gekeurd; incl. nieuwe trailer met kenteken.
09 mei 2020 van 12:00 - 14:00
16 mei 2020 van 10:00 - 15:00
Ceresweg 10
8938BG, Leeuwarden
Geen