Normale winkelprijs: €895,- Kleur: bruin Framehoogte: 50 cm – Specifications 7508 GEL Cruiser zadel Achterzitje: Aluminium Alloy Roestvrije ketting Versnelling: 7 speed Shimano Frame: Aluminium Alloy Standaard: Aluminium alloy Banden: 26"×1.95" met lekbescherming (INNOVA) Wiel: 26''×1.5'' Aluminium Alloy dubbelwandig and CN0C side wal CE & EN15194 gekeurd Gewicht: 24kg/29kg Maten Fiets:1870X570X900mm Maten Verpakking :1600X275X740 mm
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 11 mei 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.