Normale winkelprijs: €2495,- Kleur: wit – Specifications 7508 GEL Cruiser zadel Achterzitje: Aluminium Alloy Roestvrije ketting Versnelling: 7 speed Shimano Frame: Aluminium Alloy Standaard: Aluminium alloy Banden: 26"×1.95" met lekbescherming (INNOVA) Wiel: 26''×1.5'' Aluminium Alloy dubbelwandig and CNC side wal Li-ion battery 3.3 kgs (24V 10Ah) Lader :100-240VAC50-60HZ,1.8A amps smart charger Oplaadtijd 4-6 Uren Max Speed :=25Km/h Afstand:E-bike mode 25-35km, Afstand:Pedaling-Electric mode 45-55km Motor: 180-250W High Speed Brushless Gear motor 200 - 250w CE & EN15194 gekeurd Gewicht: 24kg/29kg Maten Fiets:1870X570X900mm Maten Verpakking :1600X275X740 mm
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 06 april 2015 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.