ProVeiling veilt diverse goederen afkomstig van diverse faillissementen en overtollige voorraad. In de veiling o.a. nieuwe en gebruikte chalets, campers, caravans, motor kruisers, sloepen, rubberboten, zeilboten, speedboten, jetski's, boottrailers, aanhangmotoren, in-boord- motoren, boten accessoires en luxe auto's etc.
Transport van alle artikelen (zowel over land als over water) is mogelijk.
18 mei 2012 van 10:00 - 17:00
26 mei 2012 van 10:00 - 17:00
Ceresweg 10
8938 BG , Leeuwarden
Geen