In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen afkomstig uit faillissement en restant partijen te Beneden Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: binnen en buitenverlichting - diverse o.a. van Jan des Bouvrie – nieuw in doos (niet getest) vandaar de super lage startprijzen; klokken; hete luchtkanonnen; bankstellen; hoekbanken – diverse modellen af fabriek en diverse andere goederen.
01 mrt 2014 van 11:00 - 16:00
08 mrt 2014 van 11:00 - 16:00
6658 em, Beneden Leeuwen
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper. Lampen zijn niet getest en ongecontroleerd en hebben hier en daar een licht beschadigde verpakking .