1x Mayerskraft MK9500-2 generator, max. AC 2,5-3,0KW, 1,4KW nominale AC-vermogen, 2-fasen verdeeld (0,70KW / per fase) 2x AC 230V uitgangsspanning (sockets) 15 liter benzinetank let op goedgekeurd voor euro volgens Duitse veiligheidseisen met koper bedrading.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Vrijdag 21 november 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.