Olieverf schilderij op doek, dagmaat 33 x 23 cm in vergulde lijst, 'De Kets' Marken door J. Brocken 5-12-75. (brocken, joseph (jo).geb. 29-01-1917 in Rotterdam. Overleden 11-01-1994 Kaatsheuvel).
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Donderdag 09 februari 2017 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:00 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.