Home > Actieve veilingen > Antiek, curiosa, e.d. uit nalatenschappen e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Wageningen. > Opruimen I.V.M. Verhuizing 2
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 Beelden, Sculpturen, E.D. Beelden, Sculpturen, E.D. 2 Curiosa, Diversen, E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Opruimen I.V.M. Verhuizing Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 Beelden, Sculpturen, E.D. Beelden, Sculpturen, E.D. 2 Curiosa, Diversen, E.D. Kristal En Glas (W.O. Antiek) Legaat Artsen Zonder Grenzen Opruimen I.V.M. Verhuizing Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. Vintage Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Oud The May department stores company aandelen (1952)
Kavelnr: 17038-2560Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €0,01
Huidig bod: € 2,01
Locatie: Wageningen
Oude messing Marokkaanse kan gelardeerd met edelstenen
Kavelnr: 17038-2609Conditie: Gebruikt
Oude gemberpot
Kavelnr: 17038-2618Conditie: Gebruikt
Aquarel
Kavelnr: 17038-2660Conditie: Gebruikt
Antieke koperen steekketel
Antieke koperen steekketel. H24cm/B24cm/406Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-2553Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €0,01
Huidig bod: € 0,01
Exclusief 2 delig boek Die jagd
Exclusief 2 delig boek Die jagd. In cassette. H33cm/B28cm/D7cm/5330Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-2558Conditie: Gebruikt
Blue Danube schenkkan
Kavelnr: 17038-2561Conditie: Gebruikt
Kristallen ijsemmer met verzilverd handvat
Kavelnr: 17038-2565Conditie: Gebruikt
Verzilverd potje met deksel
Verzilverd potje met deksel. D11cm/128Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-2567Conditie: Gebruikt
12 nestbare schalen met tandranden
Kavelnr: 17038-2576Conditie: Gebruikt
3 diklazen vazen
Kavelnr: 17038-2606Conditie: Gebruikt
6 glazen theeglazen met verzilverde houder
Kavelnr: 17038-2610Conditie: Gebruikt
Aandeel The International Nickel Company of Canada Limited (1931)
Kavelnr: 17038-2628Conditie: Gebruikt
Verzilverde kandelaar
Verzilverde kandelaar. H12cm/B23cm/346Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-2637Conditie: Gebruikt
Verzilverde schaal
Verzilverde schaal. H4cm/D18cm/182Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-2638Conditie: Gebruikt
Exclusief boek Terre(s)
Exclusief boek Terre(s). In hardcover gebonden. H38cm/B30cm/D4cm/3510Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-2639Conditie: Gebruikt
Exclusief boek China
Exclusief boek China. In hardcover gebonden. H32cm/B30cm/D3cm/2275Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-2670Conditie: Gebruikt
Aardewerk pot
Kavelnr: 17038-2673Conditie: Gebruikt
Oosterse paarlemoer voorstelling op laqué plank
Kavelnr: 17038-2678Conditie: Gebruikt
Olieverfschilderij
Kavelnr: 17038-2688Conditie: Gebruikt
Partij LP's diverse genres
Partij LP's diverse genres. 5000Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 17038-2689Conditie: Gebruikt
Porseleinen snuffbottle
Kavelnr: 17038-7139Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 17038-7142Conditie: Gebruikt
Lijstje
Kavelnr: 17038-7183Conditie: Gebruikt
Antieke vergulde elektrische gemaakte wand kandelaar
Kavelnr: 17038-7199Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi 2 - Beelden, Sculpturen, E.D. - Beelden, Sculpturen, E.D. 2 - Curiosa, Diversen, E.D. - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Opruimen I.V.M. Verhuizing - Opruimen I.V.M. Verhuizing 2 - Oude/Antieke Etsen, Gravures E.D. - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - Vintage - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren