8x Damesfiets elektrische, Batavus, Sparta, Koga. Attentie! Dit betreft een gebruikte fietsen, deze zijn mogelijk defect, beschadigd of incompleet, wij adviseren u om de kijkdagen te benutten!
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Vrijdag 23 februari 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.