Pointer damesfiets, framemaat: ca. 57cm, 3 versnellingen, versnellingsnaaf type: Sturmey Archer, handrem, verlichting werkt op batterij, dichte kettingkast, goedgekeurd slot met 2 sleutels aanwezig. Dit betreft een nieuw product. Winkelverkoopprijs 599,-
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Vrijdag 19 januari 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.