De Powertherm Max series is meest professionele reeks binnen onze plasmasnijders. Deze nieuwe modellen kenmerken zich door een extreem scherpe snede, sterk verminderde slijtage van slijtdelen en een zeer lange levensduur. Deze machines zijn geschikt voor de meest veeleisende professional waar alleen het aller beste goed genoeg is.
De Powertherm MAX125 is de krachtigste mobiele plasma machine van Powertherm. Met een aanbevolen snijdikte van 25MM en een maximale snijdikte van 40MM kan deze machine alle klussen aan. De snijsnelheid ligt tot 4 x zo hoog dan bij zuurstofgas! De Powertherm MAX125p heeft de nieuwste technologie m.b.t. het verminderen van slijtage. U krijgt bij deze machine alle onderdelen meegeleverd behalve de 400V stekker.
Type veiling: Hybride (klik voor meer info)
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 20 augustus 2023 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Sluiten