Dit zijn onze 1500LBS motorfiets / ATV-liften, die zijn gemaakt van hoogwaardig staal. Wij bieden de beste motor- / ATV-liften voor zowel de hobbyist als de professionele motorwinkel. Het bevat twee spanbanden die om de meeste voertuigframes kunnen worden vastgemaakt om plotselinge botsingen met de vloer te voorkomen. Wanneer geladen, verbeteren de verstelbare borgschroeven en wielen de stabiliteit en veiligheid.
Maar het rolt ook gemakkelijk op vier duurzame zwenkwielen, waardoor het gemakkelijk te plaatsen, gemakkelijk aan te passen en gemakkelijk op te bergen is. Het kan alleen worden gebruikt of met bijna elke motorfietslift. Het heeft een 1500 pond. Capaciteit, gemaakt van massief staal en het is gemakkelijk te gebruiken en zo sterk dat het gemakkelijk kleine voertuigen zoals vuilfietsen, jetski's en ATV's aankan
De snelwerkende voetpomp en het vergrendelingsmechanisme met 3 standen maken het gemakkelijk om uw voertuig tot 14,76 inch hoog te brengen.
Minimale hoogte: 4,53 inch / 115 mm Maximale hoogte: 14,76 inch / 375 mm Type hef- en krik: Vloerkrikken Hefvermogen: 680 kg / 1500 kg Kleur: zwart / rood Materiaal: staal
Zwenkwielen voor waterscooters en sneeuwscooters maken het gemakkelijk te verplaatsen, te positioneren en te vervoeren Inclusief krik, handvat, twee spanbanden, twee adapterstangen en handmatige hefcapaciteit van 1.580 kg / 680 kg vergrendelingsmechanisme met 3 standen. Montage vereist.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Zondag 02 oktober 2022 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.