Deze rookmelder is ideaal voor iedereen die gewoon een standaard rookmelder ter bescherming in zijn woning, (sta)caravan of camper wilt. Het Europees goedgekeurde apparaat heeft de basis opties, niets meer of minder. Zodra de sensor rook detecteert zal er een luid alarm worden afgegeven, waardoor u snel bewust bent van een eventueel gevaar. Het apparaat werkt op een 9V batterij en geeft een herinneringstoon af indien deze vervangen dient te worden. Ook heeft het apparaat een indicatie LED en handige testknop om de werkzaamheid gemakkelijk te kunnen controleren. Bovendien is het een compleet pakket: de rookmelder wordt geleverd met de batterij, een montage kitje en de gebruikershandleiding. U kunt uw woning dus direct zelf beveiligen.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 27 juni 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:00 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.