Antiek, curiosa, e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren.

Categorieën in deze veiling

Gesloten

Vast niet de echte. H26cm/B20cm/68Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie m...

Kavelnr: 15733-1112
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €3,00

Huidig bod: € 9,00

Locatie: Lunteren

Bekijk

Gesloten

Tekening van een Schiedamse molen. Gesigneerd MB '83. H30cm/B23cm/20Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor d...

Kavelnr: 15733-1271
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Lunteren

Bekijk

Gesloten

Oude druk . In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H12cm/B12cm/80Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisic...

Kavelnr: 15733-7143
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €5,00

Huidig bod: € 5,00

Locatie: Lunteren

Bekijk

Gesloten

Aquarel gesigneerd. In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H14cm/B16cm/172Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw trans...

Kavelnr: 15733-7158
Conditie: Gebruikt

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 0
Startbod: €4,00

Huidig bod: € 4,00

Locatie: Lunteren

Bekijk

Categorieën in deze veiling