Home > Oude veilingen > Kringloopveiling. OOZZOO Lunteren. > Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D.
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Olieverfschilderij
Kavelnr: 15734-1130Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 9,00
Kavelnr: 15734-1138Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €15,00
Huidig bod: € 17,00
Oude landkaart
Kavelnr: 15734-1146Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Oude Engelse prent
Kavelnr: 15734-1230Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Kavelnr: 15734-1259Conditie: Gebruikt
Onduidelijke techniek in houten lijst
Kavelnr: 15734-1297Conditie: Gebruikt
Kavelnr: 15734-1322Conditie: Gebruikt
Aquarel?
Kavelnr: 15734-1330Conditie: Gebruikt
Fraai fijn borduurwerk in hele mooie lijst
Kavelnr: 15734-1352Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €10,00
Huidig bod: € 12,00
Onduidelijk techniek achter oud glas en inhouten lijst
Kavelnr: 15734-1150Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Kavelnr: 15734-1232Conditie: Gebruikt
Borduurwerk. Gesigneerd
Kavelnr: 15734-1250Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Borduurwerk in houten lijst
Kavelnr: 15734-1324Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 3,00
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren