Home > Oude veilingen > Antiek, curiosa, e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 29,95. OOZZOO Lunteren. > Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D.
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. 2 Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Kristal En Glas (W.O. Antiek) Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) 2 Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. 2 Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Kristal En Glas (W.O. Antiek) Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) 2 Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Oude prent Leiden
Kavelnr: 15735-1279Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 16,00
Olieverfschilderij
Kavelnr: 15735-1371Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 13,00
Oude tekening. Gesigneerd
Kavelnr: 15735-7154Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
Oude Franse prent
Kavelnr: 15735-1125Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Kavelnr: 15735-1209Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Kavelnr: 15735-1215Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €14,00
Kavelnr: 15735-1228Conditie: Gebruikt
8 prenten ambachten. Achter glas en in houten lijst
Kavelnr: 15735-1375Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €9,00
Huidig bod: € 11,00
Aquarel
Kavelnr: 15735-1376Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Kavelnr: 15735-1386Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. 2 - Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) 2 - Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren