Home > Actieve veilingen > Kringloopveiling. OOZZOO Wageningen. > Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D.
Alle kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. 22 Legaat Artsen Zonder Grenzen Opruimen I.V.M. Verhuizing Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. 22 Legaat Artsen Zonder Grenzen Opruimen I.V.M. Verhuizing Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
litho "Vlakvulling II" van M.C. Escher, gemaakt in juli 1957. als puzzel en ingelijst
Kavelnr: 17036-1221Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €8,00
Huidig bod: € 10,00
Locatie: Wageningen
Gemengde techniek
Kavelnr: 17036-2630Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 7,00
Olieverfschilderij?.
Kavelnr: 17036-2656Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 8,00
Gemengde techniek in passe-partout en in wissellijst
Kavelnr: 17036-1059Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €5,00
Huidig bod: € 5,00
Gemengde techniek gesigneerd
Kavelnr: 17036-1130Conditie: Gebruikt
Reproductie van het schilderij Geel centrum (Yellow Centre) van Wassily Kandinsky.
Kavelnr: 17036-1173Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 4,00
Ikea drieluik lijst met passe-partouts
Kavelnr: 17036-1262Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Chinese kunst
Kavelnr: 17036-1305Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €10,00
Rene Lubarow lithografie
Kavelnr: 17036-1338Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €25,00
Huidig bod: € 25,00
Oude druk Rosa Eglanteria Luteola
Kavelnr: 17036-2530Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €8,00
Olieverfschilderij
Kavelnr: 17036-2543Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €18,00
Huidig bod: € 18,00
Bijzondere techniek ingelijst
Kavelnr: 17036-2619Conditie: Gebruikt
Alle kavels - Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. 22 - Legaat Artsen Zonder Grenzen - Opruimen I.V.M. Verhuizing - Porselein En Aardewerk (W.O. Oosters En Antiek) - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren