Nokia verrast vriend en vijand met het design van de Nokia N9. De smartphone ziet er erg strak uit en is opgebouwd uit één onderdeel. Dit zogeheten unibody design van polycarbonaat is niet alleen erg stevig, het zorgt ook voor een betere ontvangst en betere geluidskwaliteit bij het bellen. De kleur van je Nokia N9 kan bovendien niet beschadigen: de N9 is niet geverfd, hij is gemaakt van polycarbonaat van één bepaalde kleur. De totale knoploosheid is daarnaast helemaal opvallend. Het navigeren op de Nokia N9 komt volledig op de schouders van het touchscreen terecht. Een simpele 'swipe' aan de zijkant van het scherm is genoeg om terug te keren naar een van de drie homescreens. Het 3.9 inch scherm is zelf trouwens erg fraai: AMOLED-kwaliteit en een puike resolutie van 480 x 854 pixels. Op mediagebied is de goede camera het eerste dat eruit springt.. De camera biedt een Carl Zeiss-lens, dualLED-flits en zoommogelijkheden. Natuurlijk kun je er ook video's mee opnemen. Daarnaast kun je met de Nokia N9 uiteraard ook video's bekijken, muziek luisteren en volop internetten. Deze Nokia is een moderne en futuristische smartphone. Echter model is het inmiddels wat gedateerd. Hierdoor is het mogelijk dat er geen of weinig (app) updates meer zullen plaatsvinden. Oorspronkelijke winkelwaarde €779.-
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Donderdag 11 juli 2019 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.